שמור

  איך זה עובד?

  אהלן, אנחנו Higher You

  Higher You היא הרשת הישראלית הראשונה שמחברת בזמן אמת ובווידאו בין מחפשי העבודה למעסיקים, וחוסכת לכם זמן וטרטורים מיותרים.

  אנחנו מאמינים בכם!

  Higher You שמה לעצמה כמטרה לעזור לכל אחד ואחת מכם לזכות במשרת החלומות. בנוסף תוכלו לבחור את מקום העבודה המועדף עליכם על ידי העברת המידע שלכם ישירות לאותם ארגונים ומעסיקים. המעסיקים מצדם יכולים לצפות בפרופיל שלכם ובראיון שביצעתם עם Higher You, ולזמן אתכם לראיון אונליין בזמן שנוח לכם.

  תכל'ס, איך זה עובד?

  נרשמים למערכת של Higher You, קובעים מראש ראיון On-Line עם הצוות המקצועי בזמן שנוח לכם. הצוות המיומן שלנו כבר יידע לשאול את השאלות החשובות באמת, שיציגו אתכם במיטבכם, ויביאו לידיעת המעסיקים את התמונה המלאה, המורכבת מניסיון מקצועי, כישורים אישיים, תחומי עניין ועוד.

  וידאו אחד שווה 1000 ראיונות

  כדי שתוכלו להתבלט על פני מועמדים אחרים, תוכלו לערוך ראיון מצולם ב-LIVE מול הצוות שלנו, שידאג להעביר את היתרונות והייחודיות שלכם למעסיקים פוטנציאלים.
  המעסיקים רואים אתכם - יחוו ויזכרו אתכם ובפגישה איתם אתם תהיו בעמדת יתרון על פני מועמדים אחרים. ראו אתכם, זימנו אתכם עברתם חצי דרך.

  אז מה יוצא לכם מ- Higher You

  הזמן שלכם חשוב ויקר - ראיון בזמן ובמקום שהכי נוחים לכם. הכל בתיק תק - עברתם כבר שלב אחד בתהליך, מבלי לצאת מהבית.
  איפה תרצו לעבוד - בעזרת המערכת, תוכלו לבחור ולהגיע אל הארגונים בהם אתם חולמים לעבוד. חיים קלים - מערכת פשוטה, נעימה ונגישה לשימוש 24/7.
  בלי תחנות ביניים - קשר ישיר עם המעסיקים פוקוס - Higher You מציגה לכם רק את המשרות שמתאימות לכם.
  שירות לקוחות