שמור

  מי אנחנו

  HIGHER YOU פלטפורמה עסקית חדשנית המחברת בדרך ידידותית וחכמה בין מחפשי עבודה לבין מעסיקים, כיאה לעידן המודרני.


  HIGHER YOU שמה אתכם מחפשי עבודה במרכז העניינים ומאפשרת לכם לבחור את מקום העבודה המועדף עליכם, על ידי ניתוב המידע שלכם לחברות שנבחרו.
  המעסיק יכול לצפות בנתונים , בראיון שבצעתם עם HIGHER YOU ולזמן אתכם לראיון אונליין. כאשר תקבלו זימון לראיון מהמעסיק תוכלו לקבל מידע האם היא עומדת בתנאים החשובים לכם.

  מייסדי פלטפורמת HIGHER YOU מביאים עמם ניסיון של יותר משני עשורים בתחומי משאבי אנוש וטכנולוגיה, לקחו צעד קדימה את התחום במטרה לחולל מהפכה שתיטיב עם מחפשי עבודה ומעסיקים.

  בואו להביט לחדשנות בעיניים ולבחור עבודות נחשקות

  HIGHER YOU מייצגת את מחפש העבודה מול מעסיקים בצורה חדשנית יעילה ומקצועית. לאחר הרשמה למערכת, וביצוע ראיון וידאו עם מומחה מטעם HIGHER YOU, הפלטפורמה מחלצת את המידע ומאפשרת לכל מחפש עבודה להגיע למשרת חלומותיו.

  המעסיקים מפרסמים ומחפשים עובדים אונליין - ברגע שתקבל הזמנה לריאיון עבודה עברת חצי דרך –צפו בך, בחרו בך רוצים אותך.

  HIGHER YOU עובדת באופן מקצועי ואישי מומחים מטעם HIGHER YOU יראיינו אונליין אותך מחפש העבודה, וידעו לשאול אותך את השאלות הנכונות וכך להביא את הסיפור האישי שלך המורכב מכישורים אישיים, ניסיון, תחומי עניין, לימודים, השתלמויות ועוד. הפלטפורמה מחלצת ומשדרת אונליין את המידע והניסיון שלך למעסיקים פוטנציאלים.
  ניתן לזמן ראיון וידאו אונליין מראש עם מומחים מטעם HIGHER YOU בזמן ובכל מקום תבחר. בראיון יבואו לידי ביטוי ניסיונך והציפיות שלך מהתפקיד הבא. אין ספק כי ריבוי המידע יאפשר לך להגביר את הסיכוי להתקבל למשרה, משום שהמעסיק מכיר אותך הרבה יותר. בחרו בך, צריכים אותך.

  מגיע לכם הרבה יותר

  חיסכון בזמן מתראיינים בזמן המתאים לכם סביבה טבעית מתראיינים מכל מקום בגלובוס
  ראו אתכם עברתם חצי דרך- כך שהסיכוי גבוה יותר אתם בוחרים ללכת למקומות שאתם רוצים לעבוד בהם
  אישי ישיר המעסיקים מתנהלים מולכם ואתם מתנהלים מולם HIGHER YOU מציגה לכם רק את העבודות שמתאימות לכם
  HIGHER YOU מערכת סופר ידידותית לשימוש להביט לעתיד בעיניים העולם מתקדם תתקדמו איתו
  אתם עוד כאן?
  רוצו להירשם, המעסיקים ממתינים לכם!
  הרשמה
  שירות לקוחות